SLUŽBY K ROTAČNÍM STROJŮM A ELEKTROMOTORŮM
Vibrační diagnostika
Provádíme služby kondičního monitoringu, a to jak:

1.     ON-LINE vibrační diagnostika
Instalujeme vibrační sondy na elektromotor, případně jím poháněné zařízení. Tento signál pak ON-LINE vibrační diagnostikou snímáme do našeho datového centra a v případě poruchy informujeme provozovatele, např. prostřednictvím SMS  nebo e-mailu.

 

2.    Pochůzková (off line) vibrační diagnostika
V pravidelných časových intervalech provádíme měření vibrační diagnostiky a kondičního monitoringu rotačních strojů. Tato data jsou pak analyzována a následně je vypracována zpráva.
V omezené míře se tato metoda dá použít i k určení poruchy v případě podezření na nesprávný stav rotačního stroje.
V případě Vašeho zájmu o kondiční monitoring rotačního stroje VIBRAČNÍ DIAGNOSTIKOU napište nám, prosím, poptávku na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Pro monitoring nebo měření vibrační diagnostiky používáme zařízení značky PRÜFTECHNIK.

 

3.    Laserové ustavování hřídelí – souosost hřídelí
Provádíme laserové ustavování souososti hřídelí, tak aby došlo k ideálnímu spojení elektromotoru a točivého stroje. Provádíme laserové ustavování souososti hřídelí i ve speciálních případech:
-    Ustavování více strojů do jednoho soustrojí (např. s vloženou převodovkou)
-    Ustavování v prostředí s nebezpečím výbuchu ATEX
-    Ustavování s tepelným nárustem

V případě Vašeho zájmu o LASEROVÉ USTAVOVÁNÍ HŘÍDELÍ – souososti hřídelí napište nám, prosím, poptávku na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Pro laserové ustavování hřídelí – souososti hřídelí používáme zařízení značky PRÜFTECHNIK OPTALIGN EX.

 

4.   Termovize

Provádíme termovizní snímkování průmyslových zařízení a budov. Z každého termografického snímkování je vyhotovena zpráva se snímky s upozorněním na možná rizika. 
V případě Vašeho zájmu o TERMOVIZI – termografické snímkování napište nám, prosím, poptávku na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

Pro termovizi – termografické snímkování používáme zařízení značky FLIR.

 

Ustatvovaní 1